Přilby LS2

LS2 logoV rámci sítě prodejců přileb LS2 HELMETS jsme SILVER DEALER s dostatečným množstvím velikostí vybraných modelů, náhradních dílů a příslušenství. LS2 jsou kvalitní španělské přilby, které si pro svoji vysokou kvalitu, atraktivní design a vynikající poměr ceny a kvality získávají stále větší popularitu mezi motorkáři i čtyřkolkáři, mezi profesionálními závodníky i hobby jezdci, mezi majiteli skútrů i velkých chopperů. Přilby LS2 vyhrávají Rallye Dakar, přilby LS2 jezdí v MotoGP, s přilbami LS2 dosahují závodníci stále více vítězství v České republice i ve světě. Modelová řada LS2 zahrnuje helmy všech kategorií – od skútrových a otevřených, přes přilby motokrosové, čtyřkolkové a enduro helmy, až po helmy integrální, výklopné, duální a závodní karbonové helmy. Všechny přilby LS2 se vyrábějí v širokém rozpětí velikostí, s kvalitním lakováním v mnoha atraktivních barevných kombinacích a s plně vyjímatelnými a pratelnými interiéry. Helmy LS2 jsou navrhované v Evropě a všechny plní nejpřísnější bezpečnostní certifikáty a standardy – ECE-R 22.05, ISO, CE a DOT včetně vůbec nejpřísnější světové normy, americké SNELL M2010.

Přilby LS2 jsou vyráběné z nejkvalitnějších materiálů vyhovujících vysokým standardům bezpečnosti, životnosti a komfortu při nošení. Skořepiny se vyrábějí z vysoce odolných HPTT polykarbonátů, skelného laminátu nebo z karbonových vláken pod přísnou kontrolou kvality s certifikací ISO 9001. Integrální přilby LS2 používají aerodynamická plexi bez rušivých bočnic, což přispívá k minimalizaci aerodynamického hluku v přilbě za jízdy.

© 2016 Alex motors s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Rapotín 824, 78813 Rapotín, okres Šumperk    //    info@alexmotors.cz    //    +420 775 882 471

     Úvod     Motobazar     Enduro AJP     Čtyřkolky     Skútry     Přilby LS2     Motodíly     Půjčovna     Servis     Kontakty